Rodzina Soprano (1999-2007)
Rodzina Soprano: Sezon 1 Rodzina Soprano Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Rodzina Soprano (1999-2007)

The Sopranos

7,8 1 281
ocen
7,8 10 1 1281
Rodzina Soprano
powrót do forum s1e1

Włączyłem serial z uwagi na wysokie noty. Ale 1odc trochę mnie zniechęca. Jak było u was?

użytkownik usunięty
lukas_gro

Nie oglądałem jeszcze serialu ale bardzo ale to bardzo mam na niego ochotę. Czy mógłbyś mi proszę powiedzieć dlaczego cię zniechęcił? Domyślam się że jednym z powodów mogło być to że po prostu się nudziłeś. Czy tylko z tego powodu czy coś jeszcze?

W 1 odcinku nie pasowało mi przedstawienie postaci. W mojej opinie w sposób chaotyczny to zrobili. Ale jestem już na 9odc i jest super. Od 2go już jest ok :)

lukas_gro

W przeciwieństwie do seriali, które robią dziś - później jest tylko lepiej. Ale ostrzegam: syndrom Sopranos naprawdę istnieje. Po obejrzeniu tego serialu poprzeczka tak Ci się wysoko podniesie, że z trudem będziesz oglądać dzisiejsze produkcje.

Z tego co pamiętam, nie spodziewali się takiego sukcesu i nie było takiego budżetu - ale po sukcesie pierwszego sezonu nie oszczędzali. Co więcej, nie szli po najlżejszej linii oporu a wyznacznikiem nie było zarabianie na serialu - chcieli zrobić coś dobrego. I zrobili.

Polecam, bo to świetna historia, bardzo realna z punktu widzenia rodzica czy w ogóle posiadacza rodziny. Coś niesamowitego i w miarę tego na jakim etapie życia jesteś i im jesteś dojrzalszy - zauważasz inne rzeczy, przez co można do niego wracać.

Fryzomaniak

Oglądam dalej. Jestem na 9 odc. Opinię wydam po obejrzeniu całości, zawsze chciałem obejrzeć. Póki co Breaking Bad jest moim ulubionym serialem. Zobaczymy jak bedzie jak całego Soprano obejrze.

lukas_gro

I jak?

ocenił(a) serial na 8
lukas_gro

Trudno ocenić serial po jednym odcinku. Ja lecę dalej z tematem. Wstyd nie znać.

ocenił(a) serial na 10
lukas_gro

Miałem dokładnie tak samo serial mnie na poczatku wynudził. Na szczęście po 2 tygodniach dałem temu serialowi drugą szansę i nie żałuję.

ocenił(a) serial na 10
Ezior

Jak 1 sezon może wynudzić? Przecież on ma najprostszą konstrukcję ze wszystkich i brakuje mu tej późniejszej złożoności. Umiera boss i dwóch capo Tony i jego wuj walczą o władzę. Gdzieś w tym wszystkim matka Tonego znienawidziła go do tego stopnia, że sama zaczęła knuć jak się go pozbyć, bo w jej mniemaniu wyrzucił ją z domu i zamknął ze starcami.

Ezior

A na którym odcinku się rozkręca? Bo mi się na razie nudzi i myślę, czy nie porzucić

ocenił(a) serial na 10
Sheilad

widac ze typowy dzisiejszy widz gówna netflixowego ...

Kadet7777

Rodzina Soprano po prostu nie jest dla mnie, to jedyny sensowny wniosek, na pewno nie ten twój

ocenił(a) serial na 9
Sheilad

Bo to nie jest taki typowy serial jak robia teraz,rozkręca się dość długo ale jak już zaczyna to leci z tematem do końca.A jak nie jesteś cierpliwy i serio odpuszczasz po paru odc i już nie dajesz szansy to żałuj 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones