PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815424}

Wszyscy święci New Jersey

The Many Saints of Newark
5,8 6 947
ocen
5,8 10 1 6947
5,7 9
ocen krytyków
Wszyscy święci New Jersey
powrót do forum filmu Wszyscy święci New Jersey

Dobry film....

ocenił(a) film na 2

....ale co najwyżej do kotleta w niedzielę. Podobnie jak napisał Logos też jestem rozczarowany widząc to "coś" bo spodziewałem się dobrego prequela tak jak gra Desperados 3 względem cz. 1 i 2 - A tu dupa, kompletnie zmarnowany potencjał, to wygląda tak jakby ekipa która to nagrywała wogóle nie widziała pierwowzoru - The sopranos

- Od dupy strony się do tego zabrali
- 2 godziny filmu praktycznie o niczym
- Marginalna (a wręcz żadna) spójność z The sopranos której równie dobrze mogłoby nie być
- Wiele wątków nie doprowadzonych do końca
- Gdzie ten "włoski humor" dzięki któremu The sopranos tak przyjemnie się oglądało?
- Tony który wygląda jakby "zabłądził" do nie swojego filmu
- Zrobili tylko kiepski film a w planach był serial jako prequel The sopranos
- Jeśli pełnoprawny serial (kiedykolwiek) powstanie to powstanie też niesmak bo można
się domyślić że będzie nieporównywalnie słabszy niż stare dobre The sopranos za którym musiałem się sporo naszukać żeby znaleźć wszystkie 6 sezonów w dobrej jakości ale WARTO BYŁO a ten film chociaż w 1080p to można spuścić do klopa jak niedobre jedzenie w szpitalu

- Jeden mały plusik za soundtrack - I nic poza tym

PODSUMOUJĄC: Film słabiutki - Nie warto ściągać a tym bardziej iść do kina.
Ocena 2/10

ocenił(a) film na 5
Frank_waters

Zawsze wole sam ocenić film niż sugerować się czyjąś ocenę i tak zrobiłem i film fatalny średni... o niczym.. nieciekawy..

Frank_waters

Co ja bym dał za sopranos w 1080p ...

Sternmayer

Przecież jest na HBO.

Frank_waters

Przecież Sopranos jest na HBO w 1080p

Frank_waters

A co nie stać cię na HBO ?

ocenił(a) film na 3
Frank_waters

Niestety ale w 100% podzielam opinię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones