PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102772}

Ekstremalne randki

Extreme Dating
5,4 1 393
oceny
5,4 10 1 1393
Ekstremalne randki
powrót do forum filmu Ekstremalne randki

To bardzo przyjemna komedia. Dajcie jej szansę. W przeciwieństwie do innych komedii nie ma tutaj dowcipów o odbytach, wydalaniu i tym podobnych rzeczach od których inne produkcjie nie stronią. Ot, na przykład taki Austin Powers...

Sir Marco

Wczoraj go oglądałem przyjemny film. Dobrze mi się go oglądało Niezły pomysł z poderwaniem tej Dziewczyny od Troya. A Ci 2 kryminaliści byli najlepsi zwłaszcza ten z tymi wąsami i długimi włosami:P

ocenił(a) film na 8
Sir Marco

no właśnie, to mnie nieco zdziwiło, oglądałem go może od połowy (tiwi i latanie po kanałach :-) , zorientowawszy się że jest to jedna z amerykańskich komedii o 'miłości' chciałem przełączyć ale wrodzone lenistwo mi to utrudniło, więc się zdziwiłem że nie ma tam akcji w stylu amerikanpaj czy innych podobnych matołowatych filmów, obejżałem do końca i polecam, film o miłości (jej pop-amerykańskiej wersji ale całkiem strawnej), zabawnie zaplątanych sytuacjach i takich tam.. w każdym bądź razie moja może nieco przesadnie dobra ocena [8] tego filmu wzięła się z tego zaskoczenia; siadając z dzieciakami (no, mają już początki drugiej dekady życia, więc jednak to nie przedszkolaki) przed tiwi wieczorkiem z popkornem wolałbym trafić na ten a nie na jakiś inny odmóżdżający amerykański film który bym z żenadą przełączył po pierwszych minutach oglądania

ocenił(a) film na 7
liesnyjdiad

Potwierdzam, składka i poprawna komedyjka, prawdę mówiąc dużo mówią o seksie, ale niewiele pokazują. Film dla każdego, taka komedia romantyczna z wątkiem kryminalnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones